دوره زبان و اصطلاحات تخصصی فوتبال

دپارتمان آموزشی آی تی فوتبال ؛

دوره زبان و اصطلاحات تخصصی فوتبال ؛ زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با فوتبال یا English for Football به طور خاص برای افرادی که در صنعت فوتبال فعالیت دارند یا آماده فعالیت در این صنعت هستند طراحی شده است که زبان تخصصی خود را با هدف برقراری ارتباط با افراد گوناگون در فضای کار بهبود بخشند. این دوره تخصصی، زبان‌آموزان را آماده می‌سازد تا مهارت های زبانی و واژگان لازم را برای درک موقعیت های معمول بهبود بخشند و ایشان را به مهارت‌های زبانی و واژگان لازم برای درک این موقعیت ها مجهز می‌کند.

این دوره همچنین متناسب با نیاز بازیکنانی است که قصد دارند سطح فعلی زبان انگلیسی خود را ارتقا دهند. بنابراین در طول دوره، بستری فراهم خواهد شد تا برای ایجاد ارتباط با مربیان، بازیکنان و سایر افراد، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند. بسیاری از بازیکنان خارجی که به مسابقات بین المللی می روند باید زبان انگلیسی تخصصی صنعت فوتبال را یاد بگیرند زیرا انگلیسی، زبان اتاق رختکن است.

برقراری ارتباط، بخشی جدایی ناپذیر و اساسی از حضور در یک تیم است، بنابراین صحبت کردن به زبان انگلیسی برای بازیکنان بین المللی امری ضروری است. داستان برخی بازیکنان فوتبال نشان می دهد که چگونه می توان در یک تیم انگلیسی زبان تنها با درک حداقلی از زبان، صحبت کرد. در نهایت، هر تیم ابزار ارتباطی خود را توسعه می دهد که به ترکیبی از کلمات، ژست ها و شهود متکی است.

سرفصل دوره زبان و اصطلاحات تخصصی فوتبال ؛

  • اصطلاحات کاربردی زبان انگلیسی فوتبال برای مربیان و بازیکنان
  • نحوه معرفی بازیکنان به زبان انگلیسی و ارتباط با عوامل فوتبال
  • ارتقای سطح تعامل بین المللی بازیکنان و مربیان فوتبال
  • آشنایی با اصطلاحات تخصصی در زمین فوتبال

ارتباط با ما :
تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰
شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :
کانال تلگرام ITFOOTBALL_IR@
 اینستاگرام   ITFOOTBALL.IR
آپارات ITFOOTBALL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 12 =