پردیس ورزشکاران فکر خلاق

پردیس ورزشکاران فکر خلاق،در زمینه آموزش و مشاوره دوره های دانش افزایی با همکاری فدراسیون ها و هئیت های ورزشی و نیز دانشگاههای برتر داخلی و خارجی اقدام به برگزاری دوره های تخصصی نموده است. همچنین  باتوجه به تجربیات لازم و امکانات متنوع آمادگی اجرای پروژه های احداثی و تکمیلی اماکن ورزشی و نیز تجهیز ورزشگاه ها و باشگاه های ورزشی به ویژه فوتبال را دارد و در زمینه های تامین نیروهای متخصص و با تجربه در حوزه های اداری ، اجرایی و فنی آمادگی همکاری با کارفرمایان محترم را اعلام می نماید .

پردیس ورزشکاران خلاق در خصوص اجرا و برگزاری رویدادهای ورزشی از جمله مسابقات و تامین جوایز و انجام تبلیغات محیطی فضای ورزشی در کلیه نقاط کشور پیشگام بوده و در صورت نیاز با بررسی های لازم پیشنهادات اولیه را ارائه خواهد داد .

شعار ما

پیشرو و نوآور در عرصه خدمات ورزش
مشاوره ،آموزش ، اجرا و نظارت

همکاران ما در حال حاضر در بخش اجرایی و فنی
0 نفر
مدرسان و مربیان همکار ما
0 نفر
مربیان و بازیکنان دریافت کننده خدمات ما
0 نفر
پخش ویدیو
ما چیکار میکنیم؟

اجرا و برگزاری رویدادهای ورزشی

پردیس ورزشکاران خلاق در خصوص اجرا و برگزاری رویدادهای ورزشی از جمله مسابقات و تامین جوایز و انجام تبلیغات محیطی فضای ورزشی در کلیه نقاط کشور پیشگام بوده و در صورت نیاز با بررسی های لازم پیشنهادات اولیه را ارائه خواهد داد .

ماموریت ما

از سوی دیگر این مجموعه نقش رسانه ای و اطلاع رسانی خود را به خوبی ایفا نموده و توانسته است علاقه مندان حوزه های مختلف ورزشی از جمله فوتبال را به خود جلب نماید .
پردیس ورزشکاران خلاق به دنبال رفع خلاءها و کمبودهای علمی و مهارتی رشته های ورزشی و به ویژه فوتبال است و به دنبال تحقق و توسعه یک ورزش فوتبال کاملا علمی و دانش محور است که در باشگاهها و آکادمی های پیشرفته اروپا به آن پرداخته شده است .

آمار ما

برگزاری بیش از 150 دوره و کارگاه تخصصی ورزشی به خصوص در حوزه فوتبال از مهمترین موارد عمکردی این پردیس می باشد.، همکاری با باشگاه پرسپولیس و هئیت فوتبال استان تهران در خصوص آموزش های آنلاین دانش افزایی ویژه مربیان عزیز کشور از مهمتریت دستاوردهای بخش آموزش و پژوهش این مجموعه می باشد. تلاش برای توسعه دانش در رشته های مختلف ورزشی با برنامه حدود 470 دوره تخصصی از برنامه های آتی این بخش می باشد.

interview

خلاقیت ما

در کشور این مجموعه در برگزاری دوره ها و کارگاههای تخصصی فوتبال به صورت غیرحضوری همزمان (آنلاین) و حضوری پیشرو بوده است و توانسته است در افزایش دانش مربیان فعال و نیز کادرفنی فوتبال به خوبی نقش آفرینی نماید ، آی تی فوتبال به عنوان یک سامانه آموزش و مشاوره فوتبال با توجه به نیاز افراد علاقه مند به فوتبال توانسته است پل ارتباطی بین مخاطبین و مربیان برجسته در زمینه های مختلف فوتبال باشد .

با تیم اجرایی ما آشنا شوید

مدیر ارشد استراتژی
مدیر ارشد مردمی
مدیر ارشد فناوری
خدمات مالی
مدیر ارشد مالی

ما خوشحالیم...

و به دنبال کارمندانی هستیم که استعداد دارند