پردیس ورزشکاران خلاق مجری پروژه های عمرانی و تجهیزات ورزشی

 

پردیس ورشکاران فکر خلاق باتوجه به تجربیات لازم و امکانات متنوع آمادگی اجرای پروژه های احداثی و تکمیلی اماکن ورزشی و نیز تجهیز ورزشگاهها و باشگاههای ورزشی به ویژه فوتبال را دارد و در زمینه تامین نیروهای متخصص و با تجربه در حوزه های اداری ، اجرایی و فنی آمادگی همکاری با کارفرمایان محترم را اعلام می نماید .

یکی از مؤلفه های مؤثر در اجرای درست و اصولی در پردیس ورزشکاران خلاق، مهندسان باتجربه، دقیق و متخصص هستند که مطمئن‌ترین، مدرن‌ترین و سریع‌ترین راهکار‌ها را برای شما فراهم خواهند کرد. این شرکت در اجرا و پیمانکاری، طراحی و نقشه‌برداری و نیز تامین تجهیزات و مصالح همراه با شما خواهد بود.

فعالیتهایی که در این شرکت انجام می شود شامل پروژه های عمرانی مانند راه سازی، اسکلت‌سازی، ساخت کلیه ساختمان های اداری، کمپ های ورزشی، زمین چمن، تجهیز و نگهداری ورزشگاه ها است.

پردیس ورزشکاران خلاق آمادگی دارد تا در امور مشاوره و ارائه راهکار هایی برای استفاده بهینه از زمین و موقعیت آن، طراحی سازه و نمای داخلی و خارجی بنا، محوطه سازی ساختمان و ورزشگاه، تامین نیروی کار و تجهیزات برای پروژه های ساختمانی و… با ارگان ها و سازمان های مربوطه همکاری لازم را داشته باشد.