به گزارش رسانه آی تی فوتبال:نشست خبری برانسیلاو اسلادویچ قبل از دوره دانش افزایی برگزار شد .

این نشست خبری که با حضور دکتر داود رمضانی (مدیر عامل پردیس ورزشکاران فکر خلاق کیش و آی تی فوتبال)دکتر محمد حسینی ( نماینده باشگاه دیناموزاگرب کرواسی ، مدیر عامل باشگاه شاهین پارس )برانسیلاو اسلادویچ (مربی تیم دینامو زاگرب کرواسی ، مدرس رسمی فدراسیون کرواسی ، مربی رسمی یوفا اتحادیه فوتبال اروپا) و اصحاب رسانه برگزار شد.

هدف از برگزاری این نشست آشنایی این مربی کروات با فوتبال ایران و تجربه حضور خود در این کشور و پاسخگو بودن به سوالات اهالی رسانه های کشور است.

این نشست ابتدا با صحبت های دکتر رمضانی آغاز شد و او دلیل برگزاری این کارگاه را توضیح داد و گفت :

هدف از برگزاری این دوره ارتقای سطح کیفی و فنی مربیان می باشد که می تواند کمک زیادی به آن ها در راه استعداد پروی و استعداد یابی کنند.

 

پس از او نوبت به دکتر محمد حسینی رسید که او در صحبت های خود اشاره کرد :

اسلادویچ را هشت سال است می شناسم و اعتقاد دارم فوتبال ایران ساختار مناسبی ندارد و با آمدن او امیدوارم ساختار سازی مناسبی دررده های پایه انجام شود و پیشرفت قابل قبولی در نتیجه خودمان حاصل کرده باشیم.

در اخر نیز برانسیلاو صحبت های خود را این گونه آغاز کرد : او ضمن تشکر از این که در جمع حاضرین و خبرنگاران حضور دارد گفت:

با بررسی هایی که من انجام دادم فهمیدم به دلیل نبود ساختار و نظم کافی بازیکن دیر به فوتبال معرفی می شود در حالی در کرواسی بازیکن از ۶ سالگی بازی رسمی دارد .

برانسیلاو در اخر اضافه کرد :هدف من در این کارگاه ساختار سازی مناسب در فوتبال پایه است و امیدوارم این کار با سرعت بیشتری انجام شود .

در آخر لوح تقدیری به برانسیلاو اسلادویچ برای تشکر داده شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =