کارگاه بررسی و تدوین قرارداد باشگاه های فوتبال با بازیکنان

دپارتمان آموزشی آی تی فوتبال ؛

پایگاه آموزش آنلاین آی تی فوتبال ، قرارداد بازیکن و باشگاه همواره یکی از مهم ترین دغدغه های باشگاه داران و بازیکنان است از این رو طرفین قرارداد همیشه سعی خود را بر این میگذارند تا با تنظیم یک قرارداد اصولی بین بازیکن و باشگاه نگرانی خود را کاهش دهند .

قرارداد بین بازیکن و باشگاه از هر لحاظی بایدمورد بررسی موشکافانه قرار گیرد تا احتمال بروز اختلاف بیم بازیکن و باشگاه کاهش یابد و به نوعی دغدغه وجود اختلاف برای بازیکن و باشگاه کم رنگ شود یا در صورت بروز اختلاف طرفین نقش تنظیم صحیح قرارداد آشکار می شود .

همین حالا ثبت نام  کنید

کارگاه-بررسی-و-تدوین-قرارداد-باشگاه-های-فوتبال-با-بازیکنان

 

 

همین حالا ثبت نام  کنید

مدرس دوره : مجتبی بهزادیان (وکیل پایه دادگستری – مشاور و مدرس دوره های حقوقی فوتبال)

ویژه :داوران ، امور قراردادها و حقوقی ، مشاورین ورزشی و مربیان فوتبال و وکلای دادگستری

زمان برگزاری: ۷ و ۱۴ دی ماه

نگاهی به قرارداد ورزشی از حیث قانون حاکم

قراردادهای ورزشی همانند دیگر انواع قراردادها از حیث قانون حاکم ، مقررات مخصوص به خود را دارند . در قرارداد بین باشگاه و بازیکن قوانین مربوط به نقل و انتقال بازیکنان و مقرراتی که فدراسیون فوتبال در این خصوص تعیین نموده است حاکم می باشد .

نکته مهمی که نیاز است در خصوص تنظیم قرارداد ورزشی به آن مطلع باشید این است که قراردادهمکاری بین باشگاه و بازیکن از زمانی منعقد می شود بین طرفین قطعی و الزام آور است از این رو اعتبار قراردادهای بازیکن و باشگاه نمی تواند منوط به اخذ مجوز کار یا سلامت پزشکی بازیکن باشد به همین دلیل بهتر و مطلوب تر است که قبل از انعقاد قرارداد با بازیکن باشگاه تست های پزشکی را از بازیکن بگیرد و سپس اقدام به انعقاد قرارداد نماید .

وکیل برای تنظیم قرارداد بین بازیکنان و باشگاه های ورزشی

امروزه تخصصی شدن شامل هر موضوعی می شود و حقوق ورزشی و تنظیم قراردادهای ورزشی نیز از این قاعده مستثنی نیست ، تنظیم درست و اصولی یک قرارداد نیازمند سواد حقوقی بالا و تجربه کافی در این زمینه است . دپارتمان آموزشی آی تی فوتبال به همین جهت به برگزاری دوره آموزشی بررسی و تدوین قرارداد باشگاه های فوتبال با بازیکنان فوتبال نموده است که در پایان دوره آموزشی به دانش پذیران مدرک معتبر و رسمی ارائه خواهند داد .


ارتباط‌‌با‌ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه‌های‌اجتماعی آی‌تی‌فوتبال :

کانال‌تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 20 =